[ ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Модератор форума: Кровавый_Барон  
Пабы Хогсмита » Башни Хогсмита » Башня Антрацит » "Вуаль" (короткі розповіді українською мовою)
"Вуаль"
Антрацит Дата: Пятница, 17 Янв 2014, 16:16 | Сообщение # 1
Графиня де Вейн/Вторая Вице-Мисс Хогсмит 2014

Новые награды:

Сообщений: 1350

Магическая сила:
Экспеллиармус Протего Петрификус Тоталус Конфундус Инкарцеро Редукто Обливиэйт Левикорпус Сектумсемпра Круцио Адеско Файер Авада Кедавра
ЗМІСТ:


1. "Тільки так"



Что-то правил Антрацит - Пятница, 17 Янв 2014, 16:18
Антрацит Дата: Пятница, 17 Янв 2014, 16:17 | Сообщение # 2
Графиня де Вейн/Вторая Вице-Мисс Хогсмит 2014

Новые награды:

Сообщений: 1350

Магическая сила:
Экспеллиармус Протего Петрификус Тоталус Конфундус Инкарцеро Редукто Обливиэйт Левикорпус Сектумсемпра Круцио Адеско Файер Авада Кедавра
"ТІЛЬКИ ТАК"
Бета: lostProphet

Тільки так.

Він дивиться просто на мене, і його очі промовляють: «Тільки так. Ніяк інакше».
Звичайно.
А як інакше?


Довгий гудок сповіщає, що вже час сідати у поїзд. Час прощання давно минув.

Вагони в ряд, не розрізнити зовсім. Тільки табличка із номером, як маяк для пасажирів.
Мій тринадцятий. Місце шосте. Хтось скаже: містика... (краще була б містика).

Я не знаю, що тримає його поряд зі мною.

Раптом усі звуки зникли.
Не так. Хіба можуть звуки зникнути?
Просто стало набагато тихше. Здається, комусь заважають режисерські спец-ефекти.
Нехай буде так.

Він тримає мене за руку, намагається зібратись та щось сказати.
Усе марно.


Я ціную його за вміння мовчати.
Мовчати, коли болісно, мовчати, коли щасливий, мовчати зі мною та в мені. (Останнє давалося йому найтяжче, заперечувати не буду).
Мовчати, коли є що сказати. Мовчати, коли нічого не знаєш, а особливо, коли знаєш.
Мовчати на світанні, увечері... Узимку, влітку, восени, навесні... Мовчати в метро, у таксі на задньому сидінні, на кухні, під дощем, в автобусі та трамваї, на роботі, за комп'ютером... Мовчати в телефонну трубку.


Мовчки прощатись зі мною. Як зараз.

Ми їздили на велосипедах, катались на атракціонах (улюбленим було чортове колесо).
Він (через мене?) полюбив імбирний чай та морозиво.
Ми слухали музику різних народів, жанрів, творців, музику зі словами та без слів.
Ми мовчки дивились в небо, лежачи на холодній землі. Ми роздивлялись сузір’я Лева та Діви... Скільки бажань було загадано! Я справді не пам'ятаю, чи здійснились вони.


Ми з самого початку домовились, що будемо жити одним днем, тому що завтра не існує.
Рано чи пізно наші дороги повинні були розійтись, але спочатку, кожен отримає свої уроки життя.
Тільки так. Ніяк інакше.
Так ми стали вчителями один для одного.


Я вчила його слухати тишу та чути навколишній світ. А він вчив мене жити. Вперше за мої двадцять п'ять. Він вчив мене не тільки слухати себе, а й чути, що каже мій маленький світ. Він відкрив його для мене.


Так.
Він навчився.
Навчилась і я.


Він тримає мене за руку, намагається зібратись та щось сказати.
Усе марно.
Це я навчила його мовчати, і тепер він мовчки прощається зі мною.

Звуки повертаються до нас з неймовірною хвилею.
Удар дуже тяжкий — я забираю свої руки з його долонь.
Поцілунок в брову — те, що лишилось від нашого життя і стало нашим прощанням.

Я швидко піднімаюсь по трьома сходинками вагона, озираюсь, і бачу, як його очі промовляють: «Тільки так. Ніяк інакше».


Арианна Дата: Суббота, 18 Янв 2014, 20:31 | Сообщение # 3
Леди Малфой/Мисс Хогсмит 2012

Новые награды:

Сообщений: 5114

Магическая сила:
Экспеллиармус Протего Петрификус Тоталус Конфундус Инкарцеро Редукто Обливиэйт Левикорпус Сектумсемпра Круцио Адеско Файер Авада Кедавра
Мило. Расставаться всегда тяжело. Какие бы обещания и уговоры между двоими не существовали.
Мелочи, царапнувшие, лично меня
Цитата Антрацит ()

Довгий гудок сповіщає, що вже час сідати у поїзд. Час прощання давно минув.

Неужели украинский язык так скуден, что слово "час" встречается сразу в двух предложениях подряд?
Цитата Антрацит ()
Просто стало набагато тихше.

Сюда просится " тихiше"
Цитата Антрацит ()

Я швидко піднімаюсь по трьома сходинками вагона,

А не "пiднiмаюсь трьома сходинками вагона"? Кажется мне, что здесь должен быть творительнеый падеж , а не дательный.


Кристиан Дата: Суббота, 18 Янв 2014, 21:16 | Сообщение # 4
Клан Эндор/Королева фон Метц/Клан Алгар

Новые награды:

Сообщений: 6512

Магическая сила:
Экспеллиармус Протего Петрификус Тоталус Конфундус Инкарцеро Редукто Обливиэйт Левикорпус Сектумсемпра Круцио Адеско Файер Авада Кедавра
Цитата Арианна ()
Неужели украинский язык так скуден, что слово "час" встречается сразу в двух предложениях подряд?

Цитата Арианна ()
Довгий гудок сповіщає, що вже час сідати у поїзд. Час прощання давно минув.

Тут тафтологія, але якщо автор хотів зробіти акцент саме на часі, якого все не повернеш, то в принципі і цей варіант можливий. Якщо заміниті в першому реченні слово "час" на "пора" або "треба", то його зміст вже буде інакшим.


Арианна Дата: Суббота, 18 Янв 2014, 21:42 | Сообщение # 5
Леди Малфой/Мисс Хогсмит 2012

Новые награды:

Сообщений: 5114

Магическая сила:
Экспеллиармус Протего Петрификус Тоталус Конфундус Инкарцеро Редукто Обливиэйт Левикорпус Сектумсемпра Круцио Адеско Файер Авада Кедавра
Цитата Кристиан ()

Тут тафтологія, але якщо автор хотів зробіти акцент саме на часі, якого все не повернеш, то в принципі і цей варіант можливий. Якщо заміниті в першому реченні слово "час" на "пора" або "треба", то його зміст вже буде інакшим.

На все воля автора.


Антрацит Дата: Воскресенье, 19 Янв 2014, 22:34 | Сообщение # 6
Графиня де Вейн/Вторая Вице-Мисс Хогсмит 2014

Новые награды:

Сообщений: 1350

Магическая сила:
Экспеллиармус Протего Петрификус Тоталус Конфундус Инкарцеро Редукто Обливиэйт Левикорпус Сектумсемпра Круцио Адеско Файер Авада Кедавра
Арианна, спасибо за отзыв!
Тапок один словила, сейчас иду править. Что в русском, что в украинском числители - не моя сильная сторона. *развела руки*
В остальном, Кристиан уже ответила. Я действительно стремилась создать атмосферу, ведь герои стоят на перроне, прощаются, много шума вокруг, внутри тишина, мысли путаются. Как-то так.

Кристиан, дякую, що десь спіймала саме ту ноту, яку мені хотілось передати.

Арианна, Кристиан,



Подпись

Каури, перо феникса, 11,8 дюймов

Кристиан Дата: Воскресенье, 19 Янв 2014, 22:40 | Сообщение # 7
Клан Эндор/Королева фон Метц/Клан Алгар

Новые награды:

Сообщений: 6512

Магическая сила:
Экспеллиармус Протего Петрификус Тоталус Конфундус Инкарцеро Редукто Обливиэйт Левикорпус Сектумсемпра Круцио Адеско Файер Авада Кедавра
Цитата Антрацит ()
дякую, що десь спіймала саме ту ноту, яку мені хотілось передати.

love love я уявила себе на місці героїні)



Подпись



Бузина, шерсть кота, 11 дюймов

Пабы Хогсмита » Башни Хогсмита » Башня Антрацит » "Вуаль" (короткі розповіді українською мовою)
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: